O Blogu

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Witaj na Prologos, miejscu gdzie zaczynają się myśli nierozpoczęte w głównych mediach. Omijaj rafy pychy, ale myśl śmiało. Nie bądź łatwowierny i punktuj brak logiki w komentarzach.

Dlaczego nazwa „Prologos”?

Ponieważ znajdujemy się w okresie wyczekiwania na czas w którym będą następowały rozliczenia. Ogromne napięcia pomiędzy krajami importującymi i zadłużającymi się, a krajami eksportującymi i udzielających finansowania importerom nie mogą trwać w nieskończoność. Jest praktycznie niemożliwym, żeby powstałe napięcia zniwelować bez zamieszek społecznych, bankructw długów państwowych czy zniszczenia lokalnych walut z dolarem na czele. Prologos, bo znajdujemy się w wstępnym etapie tej tragedii i warto o nim rozmawiać, przygotowując się na to co nastąpi.

Przedruk

Przedruk niewielkich fragmentów tekstu opublikowanego na tej stronie jest dozwolony, pod warunkiem przypisania autorstwa i linku do strony.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Regularny i obszerny przedruk on-line jest niedozwolony. Nieautoryzowane użycie materiału opublikowanego na stronie www.adamduda.pl jest naruszeniem prawa autorskiego.

Jakiekolwiek wykorzystywanie treści zamieszczanych na serwisie www.adamduda.pl, czy to w postaci linku, czy przedruków lub cytatów przez przedsiębiorstwa zajmujące się działalnością publicystyczną, bez zgody autora, jest niedozwolone.

Komentarze

Komentarze, które nie spełniają ogólnie przyjętej netykiety, będą usuwane.

Niektóre komentarze trafiają do moderacji, przez skrypt antyspamowy. W szczególności nowi użytkownicy oraz posty zawierające więcej niż dwa linki wymagają ręcznego zatwierdzenia. Cierpliwości, wszystko się pojawi.

Reklamy

Na blogu pojawiają się reklamy Adsense. Zdecydowałem się na reklamy typu „per click” ponieważ sadzę, że są najmniej inwazyjne. Jeżeli jest możliwość, to dobieram kolory maksymalnie wtapiające się w tło i ogólny design strony, ponieważ sądzę, że jak kogoś to zainteresuje to kliknie. Natomiast błyski na ekranie zawsze powodują agresje czytelnika i zniechęcenie do strony, a już do zajrzenia w treść reklamowaną, tym bardziej.

Disclaimer

Nie jestem zarejestrowanym doradcą finansowym w Polsce. Treści prezentowane na stronie służą wyłącznie celom edukacyjno-informacyjnym. W żadnym wypadku nie mogą być traktowane jako porada inwestycyjna.